CNC PANEL ASMA TAVAN

CNC PANEL ASMA TAVAN

CNC tavan ve duvar sistemleri estetik ve konforlu yaşam alanları sağlar.

Görsellik olarak çok şık olan CNC kesim uygulamaları aydınlatma konusunda kullanılan led teknolojisi ile enerji sarfiyatını düşürür. Panellerde 3 çipli led kullanıldığı için aydınlatma kalitesi yüksektir. 2 yıl garantilidir.

CNC kesim uygulamalarımız tavan ,duvar, gece lambası, sehpa,masa gibi çok amaçlı ve istege bağlı özel imalatı yapılabilmektedir.

Apartman girişi, ofis, işyeri ve salon dekorasyonunda kullanabileceğiniz cnc kesim asma tavan modelleri ile harika tavan dekorasyonu yapabilirsiniz. Modern tarzda cnc makinalarında istediğiniz kesimi yaptırabileceğiniz ahşap veya metale şekil verilerek yapılan asma tavan çeşitleri artık bir çok lüks konut veya işyerlerinde karşımıza çıkıyor. Cnc kesimi yapılan levhaları sadece tavanda değil duvar veya ev içerisinde farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin merdiven korkuluğu, yatak odasında yatak başı, banyo veya wc’de bulunan aynaların çerçevelerinde, İç veya dış kapı içlerinde kullanabilirsiniz.

Halk arasında siensi asma tavan olarak da bilinen bu levhaların kullanım yerlerini ve tavan veya duvarlarınızda nasıl durduğunu görebilirsiniz. Aşağıdaki resim galerisindeki resimleri daha yakından görebilmek için resimlerin üzerine tıklayarak ilerle butonu ile ilerleyip galeri şeklinde gezebilirsiniz.

1 Comment

  1. Adem dedi ki:

    Numune ve fiyat bilgisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Al